Závody duben 2021 - startovní listina na stránce dole
AKTUALIZACE 20.4.2021 - změna časového rozvrhu sobota !!! 7:30 přejímka IHT3 TS, 8:00 prohlídka trati IHT3 TS!!!
Prosíme o to, aby se závodů účastnil pouze psovod a pes, bez doprovodu!!! Účast diváků není možná. Areál bude uzavřen páskou, za kterou bude možné vstoupit pouze na pokyn pořadatele.
sobota: 24.4.2021
IHT 3 TS 14 PSŮ Trial se půjde na stádu s odrostlými letošními jehňaty!!!!
HWT TS 5
NHAT – NEOMEZENĚ
neděle: 25.4.2021
IHT 1 TS 8 PSŮ
IHT 2 TS 8 PSŮ
Pořadatel: Jana Kautská
Vedoucí akce: Jana Kautská
Rozhodčí: Helena Muzikářová
Trialový výbor: Jana Kautská, Eva Štemberová, Jana Šlechtová
Ovce: kříženky suffolk, vřesovky a cigája a jejich odrostlá jehňata
Pro koho: CS + TS NHAT , HWT a IHT pouze TS
PŘIHLÁŠKA: docs.google.com/forms/d/1la88yb5GcvV-5ZBsWupbpZ3TXWV8_QX6Gudq2V0BL54/edit
Sobota 24.4.2021
časy kromě začátku akce jsou orientační
7:30-8:00 prezence, veterinární přejímka pro IHT3 TS
8:00 prohlídka parkuru pro IHT3 TS
8:15 start IHT3 TS
PAUZA NA OBĚD
14:00 vyhlášení IHT3
14:30 prezence, veterinární přejímka HWT TS a NHAT
15:00 prohlídka parkuru pro HWT TS
15:15 start HWT TS
17:30 START NHAT
18:00 VYHLÁŠENÍ
Program NEDĚLE 25.4.2021
časy kromě začátku akce jsou orientační
8:00-8:30 prezence, veterinární přejímka pro IHT 2 TS
9:00 prohlídka parkuru pro IHT 2 TS
9:15 start IHT 2 TS
PAUZA NA OBĚD
13:00 vyhlášení IHT 2 TS
13:30 prezence, veterinární přejímka pro IHT 1 TS
14:00 prohlídka parkuru pro IHT 1 TS
14:30 start IHT 1 TS
po skončení IHT 1 TS VYHLÁŠENÍ
Poplatky:
500,-Kč za psa v jakékoli kategorii PRO ČLENY SPOLKU PASENÍ
600,-Kč za psa v jakékoli kategorii pro nečleny
Poplatek bude vybrán na místě, berte prosím na vědomí, pokud se přihlásíte a nebudete moci dorazit, že bude nutné i tak peníze zaslat, nebo najít náhradníka. Děkuji za pochopení.
Poplatek je nevratný, je možný pouze převod na náhradníka, kterého zajistí sám přihlášený.
Ceny pro závodníky: odměněna budou první tři místa IHT1 TS, IHT2 TS, IHT 3 TS a bude odměněno nejlepší HWT
Veterinární podmínky:
- pes musí být klinicky zdravý
- pes musí být doprovázen očkovacím průkazem nebo pasem, kde bude potvrzena vakcinace proti vzteklině a zvíře bude imunní proti této nákaze dle doporučení výrobce očkovací látky
- veterinární podmínky mohou být z nákazových důvodů kdykoliv změněny nebo zrušeny
- psi, kteří neprošli ve stanové době veterinární přejímkou, se nesmí akce zúčastnit
Ostatní podmínky:
- je umožněno identifikovat psa podle tetování, nebo čísla čipu, které je uvedeno na průkazu původu, nebo v pracovní knížce „Potvrzení o vykonaných zkouškách“ (vydává KJ psům, kteří nemají FCI průkaz původu)
- předložení průkazu původu nebo výkonnostního průkazu
Úhradou poplatku za zkoušky se účastník/psovod:
- se zavazuje dodržovat veterinární podmínky a ostatní podmínky uvedené v těchto propozicích
- nese právní odpovědnost za škody způsobené jeho psem ( o případné škodě bude sepsán zápis s pořadatelem)
- v případě zranění ovce, či psa-pomocníka pořadatele se účastník zavazuje uhradit pořadateli finanční odškodnění 3000Kč/ovci, event.psa
Upozorňujeme, že je povinné, aby si majitel zažádal sám o vystavení VP před závody, a to i pro zkoušky NHAT! Více info na webu www.cmku.cz/cz/informace-z-komisi-132#k_46
Závodník musí být členem FCI organizace.
Jméno a příjmení psovoda | Jméno psa | Plemeno psa | Typ zkoušky | |
1 | Žante Janatová | Cesmína z Gróbovské vinice | Šeltie | IHT 3 TS - sobota |
2 | Jana Kautská | Eldorádo od Dračice | BOM | IHT 3 TS - sobota |
3 | Jana Kautská | Hopsa Hejsa Kogito Easter | AUO | IHT 3 TS - sobota |
4 | Monika Grymová | Across the Stars of Schmikes Yard | Australská Kelpie | IHT 3 TS - sobota |
5 | Roman Novotný | Angel of Darkness | Australský ovčák | IHT 3 TS - sobota |
6 | Eva Štemberová | Anne Bone Bonremo Vemsilumpa | Holandský ovčák | IHT 3 TS - sobota |
7 | Martina Mastilová | Arrow Crazy Legs | AKE | IHT 3 TS - sobota |
8 | Michaela Dušková | Be My Joy Anarinya | BD | IHT 3 TS - sobota |
9 | Václav Jilek | Bunns Junior Niké Dogs station | Auo | IHT 3 TS - sobota |
10 | Katerina Volejnik | Chevalric's Glossy Gayle | BOL | IHT 3 TS - sobota |
11 | Eva Štemberová | Imme vd Ganzeweide | holandský ovčák | IHT 3 TS - sobota |
12 | Lucie Zetová | Keara Corlan Gi | WCC | IHT 3 TS - sobota |
1 | Tereza Kuželová | Game Over Bohemia Col-Bri | BOM | HWT TS - sobota |
2 | Eva Štemberová | Bez Tak Bonremo Vemsilumpa | HHR | HWT TS - sobota |
3 | Žante Janatová | Cratura Divall Eriien | Šeltie | HWT TS - sobota |
4 | Eva Štemberová | Chava Bonremo Vemsilumpa | HHR | HWT TS - sobota |
5 | Jiří Jindrák | Hemingway Kogito Easter | australský ovčák | HWT TS - sobota |
6 | Lenka Blachová | Azuricoyotes Rasza Talon | HO dlouhosrstý | HWT TS - sobota |
7 | Kristýna Ježková | Brů Bohemian Tarn | AKE | HWT TS - sobota |
8 | Barbora Škodová | Cute Zoey from Sunny Hillside | Australský ovčák | HWT TS - sobota |
9 | Kateřina Vokatá | Fautrix Canis Mayrau | beauceron | HWT TS - sobota |
10 | Lenka Haladová | Qirah z Blatenských luk | BŠO | HWT TS - sobota |
11 | Karolína Vybíralová | McPotter’s Creek’s Ophra | Mudi | HWT TS - sobota |
1 | Žante Janatová | Fokolompos Bellabuci Szamóca | MUDI | NHAT - sobota |
2 | Václav Jilek | Flower By Niké Dogs station | Auo | NHAT - sobota |
3 | Magdaléna Pavlonová | Hennessy z Brzáneckých vinohradů | Australský ovčák | NHAT - sobota |
4 | Jana Korvasová | Aperol Crazy Nose | kolie krátkosrstá | NHAT - sobota |
5 | Radka Macková Kaašinská | Lamotte de Valois | HHK | NHAT - sobota |
6 | Pavla Obstová | Beatrice z Údolí buků | beauceron | NHAT - sobota |
7 | Klára Špinková | Antares Loire's Land | mudi | NHAT - sobota |
8 | Michaela Henčová | Thor | kolie dlouhosrstá | NHAT - sobota |
Jméno a příjmení psovoda | Jméno psa | Plemeno psa | Typ zkoušky | |
1 | Kateřina Trejbalová | Amarina Hogwild | ACD | IHT 2 TS neděle |
2 | Eva Štemberová | Biggu Vla-Maj bohemia | HHR | IHT 2 TS neděle |
3 | Kristýna Kratochvílová | Blue Emotion Green May-T | Australský ovčák | IHT 2 TS neděle |
4 | Vlaďka Plíšková | Brenda Vlčí stín | čsv | IHT 2 TS neděle |
5 | Venuše Kopřivíková | Brunette Ble-chacha | HO | IHT 2 TS neděle |
6 | Denisa Kopřivíková | Clownfish ze Štokova | AKE | IHT 2 TS neděle |
1 | Karolína Vybíralová | McPotter’s Creek’s Ophra | Mudi | IHT 1 TS neděle |
2 | Jana Kautská | Tosca Vitris Bohemia | BOM | IHT 1 TS neděle |
3 | Veronika Otýpková | Beatrix Rebel Dog | BOM | IHT 1 TS neděle |
4 | Lucie Schonova | Dumper z Konické skály | Chodský pes | IHT 1 TS neděle |
5 | Michaela Dušková | Elegant Queen Anarinya | BD | IHT 1 TS neděle |
6 | Kateřina Vokatá | Heroine des Gardiens aux Coeurs Tendres | beauceron | IHT 1 TS neděle |
7 | Michaela Dušková | Kogita Kogito Easter | AUO | IHT 1 TS neděle |
8 | Karolína Vybíralová | Köves-bérci Betyár Vándor | Mudi | IHT 1 TS neděle |
9 | Lucie Zetová | Lucifer Corlan Gi | WCC | IHT 1 TS neděle |
10 | Václav Jilek | Numunuu Goosberry Fallcat | Auo | IHT 1 TS neděle |