Externí vrh "U" Vitris Bohemia

22.1. 2019  se u nás narodil vrh belgických ovčáků malinois pod hlavičkou CHS Vitris Bohemia. Narodilo se celkem 8 štěňat, 5 psů a 3 feny.
Otcem vrhu je náš Eldorádo od Dračice, matkou je Orca Vitris Bohemia.
 
Z tohoto spojení lze očekávat narození aktivních psů, ochotných ke spolupráci s člověkem, ze strany otce je předpoklad i vloh pro pasení. Štěňata by se neměla ztratit ani na výstavách.
 
Štěňata vyrůstají u nás ve smečce australáků a maliňáků, všechna jsou velmi aktivní, postupně socializovaná ve městě, učena chůzi na vodítku, od malička jezdí několikrát týdně autem (někteří k tomu mají ještě jisté výhrady, ale to se doladí :-) ) Štěňata znají domácí zvířata i děti :-)
V případě zájmu o štěňátko se nebojte zeptat. :-) Návštěvy vítány. 
 
Volní kluci - neváhejte se zeptat, či navštívit. 
Fotky od narození po nejnovější fotky naleznete ve veřejném albu na fb www.facebook.com/janulka.po/media_set?set=a.10213663224396881&type=3
 
 
Fotky ve 7 týdnech, díky Ivě Barákové za fotky :-)
 
 
 
Fenka Ultra  je v novém domově na Rokycansku v rodině s dvěma velkýma psíma kámoškama - nejakčnější štěně z vrhu, velmi aktivní holčina, která bude vhodná i do nějakého sportu. 
 
 
Uncas je největší pejsek z vrhu (ve 3 měsících), má silnou kostru, krásnou masku a pohodovou povahu. Ve městě neřešil nic, všude vleze, všechno vyzkoumá. 
 
Unica - zůstala u nás :-) Něžná tervička mezi maliními sourozenci.
 
Ural - pejsek s krásnou hlavou, tmavou maskou. Chybí mu špička ucha, což na první pohled není vůbec vidět. Odjel 6.5.2019 ke své rodině nedaleko Rokycan. 
 
Uranic - nejmenší a největlejší pejsek z vrhu, většinou se vrhá na lidi v první linii. 
 
Urania - fenka, která má už svoje doma, bydlí s kamarádkou stafordkou u Kladna, se kterou určitě vymyslí spoustu psích her.
 
Ursus - s Uranicem patří k drobnějším štěňatům, připomíná hodně Endyho ve štěněcím věku. Aktivní pejsek s milou povahou.
 
 
 
Utah - pejsek s krásnou maskou a uhrančivým pohledem. S Uncasem patří k těm větším pejskům z vrhu.